Pohjois-Suomi
Keski- ja Länsi-Suomi
Itä-Suomi
Etelä-Suomi

Itä-Suomi

Heikki Manninen bw 4 600x600

Aluepäällikkö Itä-Suomi

Heikki Manninen

puh: 0400 583 765
heikki.manninen@huurre.com

Keijo-Pulkkinen

Keijo Pulkkinen


Aluemyyntipäällikkö, Itä-Suomi
puh: 040 838 2152
keijo.pulkkinen@huurre.com

Hannu-Leskinen

Huoltopäällikkö Savonlinnan, Joensuun ja Lappeenrannan alue

Hannu  Leskinen

puh: 040 509 8517
hannu.leskinen@huurre.com

Joensuu

Käyntiosoite 
Lylykoskentie 21
80130 Joensuu
Finland
puhelin
040 701 0617 (8-16)
fax
013 611 0244
 

Keski- ja Länsi-Suomi

Juha-Pekka Nurmi BW final

Aluepäällikkö Keski- ja Länsi-Suomi

Juha-Pekka Nurmi

puh: 040-869 9632
juha-pekka.nurmi@huurre.com

jonatan-toratti-bw

Jonatan Toratti


Aluemyyntipäällikkö, Keski- ja Länsi-Suomi
puh: 050 5607 972
jonatan.toratti@huurre.com

Joni Raiskio bw2

Huoltopäällikkö Tampereen, Turun ja Porin alue

Joni Raiskio

puh: 040 581 2600
joni.raiskio@huurre.com

Tapani-Vuohelainen

Huoltopäällikkö Jyväskylän, Kuopion ja Mikkelin alue

Tapani Vuohelainen

puh: 0400 504 074
tapani.vuohelainen@huurre.com

Jyväskylä

Käyntiosoite 
Kirrinkuja 1
FI-40270 Palokka
Finland
puhelin
040 769 5033 (8-16)
fax
020 5555 649
 

Pohjois-Suomi

Juha-Pekka Nurmi BW final

Aluepäällikkö Pohjois-Suomi

Juha-Pekka Nurmi

puh: 040 869 9632
juha-pekka.nurmi@huurre.com

Kari Uotila


Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi
puh: 050 5711 174
kari.uotila@huurre.com

Janne-Ruonakangas-3

Huoltopäällikkö Oulun, Kokkolan ja Kajaanin alue

Janne Ruonakangas

puh: 050 524 0424
janne.ruonakangas@huurre.com

Kajaani

Postiosoite
Nuaskatu 5
FI-87400 Kajaani
Finland
puhelin
020 5555 602
fax
020 5555 679

Enerkyl Oy

 

Kokkola

Käyntiosoite 
Ahjotie 5
FI-67800 Kokkola
Finland
puhelin
020 5555 15
fax
020 5555 659

Enerkyl Oy

 

Etelä-Suomi

Heikki Manninen bw 4 600x600

Aluepäällikkö Etelä-Suomi

Heikki Manninen

puh: 0400 5837 65
heikki.manninen@huurre.com

Kari-Vesterinen-3

Kari Vesterinen


Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
puh: 0400 848 206
kari.vesterinen@huurre.com

Jussi Nyström 600x600 bw

Huoltopäällikkö Pääkaupunkiseutu, Itä- ja Pohjois-Uusimaa, Lahti, Kotka ja Kouvola

Jussi Nyström

puh: 050 465 4174
jussi.nystrom@huurre.com

Kotka ja Kouvola

Käyntiosoite 
Varastosuora 10
FI-46860 Keltakangas
Finland
puhelin
040 701 0617 (8-16)
fax
020 5555 709
sähköposti
 

Kuopio

Käyntiosoite 
Kellonkärki 14
FI-70460 Kuopio
Finland

Huolto:
Suurahontie 3
70460 Kuopio
puhelin
huolto 040 701 0617 (8-16)

Jäähdytysyksiköiden tuotanto

Timo Vesalo/myynti ja tuotanto, puh. 044-766 2512 timo.vesalo@huurre.com

Mikko Valta/myynti ja tuotanto, puh. 040- 643 2774 mikko.valta@huurre.com

Heikki Pirskanen/tuotekehitys, puh. 044-766 22510 heikki.pirskanen@huurre.com

 

Lahti

Käyntiosoite 
Alavankatu 2B
15610 Lahti
puhelin
040 701 0617 (8-16)
fax
020 5555 484
sähköposti
 

Lappeenranta

Käyntiosoite 
Seponkatu 6
FI-53300 Lappeenranta
Finland
puhelin
040 701 0617 (8-16)
fax
020 5555 629
 

Mikkeli

Postiosoite
PL 261
FI-50101 Mikkeli
Käyntiosoite 
Arinakatu 9
Finland
puhelin
040 701 0617 (8-16)
fax
020 5555 719
 

Oulu

Käyntiosoite 
Patteritie 8
FI-90530 Oulu
Finland
puhelin
020 5555 15
fax
020 5555 889

Enerkyl Oy

 

Pääkonttori, Vantaa

Käyntiosoite 
Taivaltie 5
FI-01610 Vantaa
Finland

Laskutusosoite:
Huurre Finland Oy
PL 94979
01051 Laskut

Verkkolaskut:
OVT-tunnus: 003714679421
Välittäjä: OpusCapita (ent. Itella Information)
Välittäjätunnus: 003710948874

Yhteydenotot laskuasioissa: hfi.ostolaskut@huurre.com


Y-tunnus: 1467942-1
Vaihde
020 5555 11
fax
020 5555 573
 

Pori

Käyntiosoite 
Uunikatu 6
28610 Pori
Finland
puhelin
020 5555 14
sähköposti
 

Savonlinna

Postiosoite
PL 117
FI-57101 Savonlinna
Käyntiosoite 
Pihlajavedentie 21
Finland
puhelin
040 701 0617 (8-16)
fax
020 5555 739
 

Tampere

Postiosoite
PL 127
FI-33101 Tampere
Käyntiosoite 
Huurretie 13
Ylöjärvi
Finland
Vaihde
020 5555 11
puhelin
040 769 5033 (8-16)
fax
020 5555 360
 

Turku

Käyntiosoite 
Voudinkatu 35B
FI-21200 Raisio
Finland
puhelin
020 5555 14
fax
020 5555 669
sähköposti
 
jonni-bw

Jonni Moislahti


Myyntijohtaja, huoltopalvelut
puh: 040 1806 221
jonni.moislahti@huurre.com

Kari-Vesterinen-3

Kari Vesterinen


Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
puh: 0400 848 206
kari.vesterinen@huurre.com

jonatan-toratti-bw

Jonatan Toratti


Aluemyyntipäällikkö, Keski- ja Länsi-Suomi
puh: 050 5607 972
jonatan.toratti@huurre.com

Keijo-Pulkkinen

Keijo Pulkkinen


Aluemyyntipäällikkö, Itä-Suomi
puh: 040 838 2152
keijo.pulkkinen@huurre.com

Kari Uotila


Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi
puh: 050 5711 174
kari.uotila@huurre.com

Janne Mäntynen bw3

Janne Mäntynen


Head of Global Sales Refrigeration Automation (iTOP)
puh: 050 373 5453
janne.mantynen@huurre.com

Jari-Vanhala

Jari Vanhala


Liiketoimintapäällikkö, ilmastoinnin jäähdytys
puh: 040 167 8441
jari.vanhala@huurre.com

Sami-Koberg-3

Sami Koberg


Myyntipäällikkö jäähdytysratkaisut, Pohjois-Suomi
puh: 040 725 7694
sami.koberg@huurre.com